SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Snusdosa 2048016
nr 204 8016
Snusdosa
Silver, 1800-tal
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
tisdag 7 januari 2003
kl 18:00:00
450 kr
550 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.